دانلود آهنگ جدید آزادی یک زندانی بیگناه آمریکایی پس از ۴۰ سال

یک زندانی بیگناه آمریکا که 40 سال اشتباهی زندانی شده بود، آزاد شد و 21 ميليو ن دلار غرامت گرفت.
به گزارش «» به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، مقامات شهر سیمی ولی در کالیفرنیا به فردی که به طور اشتباهی 40 سال به جرم کشتن شریک زندگی و فرزند 4 ساله اش زندانی شده بود 21 میلیون دلار خسارت پرداخت کردند.
کریگ کولی پس از اینکه ازسوی جری براون فرماندار وقت مورد عفو قرار گرفت و اسناد و مدارک دی ان ای و همچنین تحقیقات مجدد بی گناهی وی را اثبات کرد در سال گذشته میلادی از زندان آزاد شد.
لوس آنجلس تایمز نوشت، مقامات دولتی سی می ولی معتقدند توافق پرداخت خسارت روند غیرضروری، پرهزینه و طولانی مدت دادگاه را کاهش می دهد.
اریک لویت از مدیران سی می ولی تاکید کرد، در حالی که این مبلغ پول نمی تواند آنچه که بر سر آقای کولی آمده را جبران کند لذا چنین توافقی کاری بهترین تصمیم برای وی و جامعه خواهد بود.
از اینرو، شهرداری مبلغ 4.9 میلیون دلار را می پردازد و بقیه آن قرار است از طریق بیمه و دیگر منابع مالی پرداخت شود.سال گذشته ایالت کالیفرنیا با پرداخت 2 میلیون دلار جداگانه به آقای کولی که اکنون 71 ساله است موافقت کرد.
وی پس از اینکه اشتباهی در سال 1978 به قتل روندا ویچ 24 ساله و فرزندش محکوم شد ناگزیر شد 39 سال را پشت میله های زندان سپری کند.
رئیس پلیس و و کیل منطقه ای ونتورا کانتی شهر سی می ولی با توجه به اینکه در ازمایش های پزشک قانونی هیچ اثری از دی ان ای آقای کولی در کنار مادر و فرزند مقتول نیست بلکه اسناد حاکی از وجود دی ان ای فردی ناشناس است لذا از براون خواستار عفو این زندانی شدند.
گزارش ها حاکی است کولی هنگام وقوع قتل در جای دیگری بوده و تحقیقات و روند بازرسی های دادگاه شهادت کسی که حضور وی را در صحنه جرم شهادت می داد را قبول نکرد.
زمانی که وی در زندان و خانه را نیز برای پرداخت بدهی های صورتحساب های حقوقی در گرو گذاشته بود والدینش فوت کردند.
پس از اینکه کولی مورد عفو قرار گرفت مقامات پلیس فورا بی گناهی وی را اعلام کردند و تا کنون هنوز شخص دیگری مظنون و یا متهم به حوادث قتل بازداشت نشده است.

درباره akram