دانلود آهنگ جدید اقدام به اخاذی بیمار از پزشک معالج برای بار دوم

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری متهمی که سعی داشت با تهدید از دکتر معالج خود اخاذی کند، خبر داد.
به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی گفت: در سال ۸۹ فردی بر اثر یک سانحه از ناحیه صورت دچار آسیب جدی می شود و برای معالجه به یکی از بیمارستان های تهران اعزام و توسط یکی از پزشکان متخصص این بیمارستان تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
وی افزود: متهم پس از معالجه به بهانه های واهی و از جمله راضی نبودن از نتیجه عمل جراحی برای پزشک معالج خود ایجاد مزاحمت می کند و با پیدا کردن شماره موبایل وی، در تماس های مختلف ضمن تهدید وی برای عملی نکردن تهدیدات خود، ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان وجه نقد درخواست می کند که با اعلام شکایت از سوی شاکی، با تلاش های صورت گرفته این فرد دستگیر و به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل می شود که پس از دستگیری با ابراز ندامت و پشیمانی و درخواست عفو و گذشت از سوی متهم با رضایت دکتر معالج، پرونده مختومه و متهم نیز آزاد می شود.
این مقام انتظامی، عنوان کرد: پس از گذشت حدود ۸ سال از این رویداد، در ۱۵ بهمن ماه سال جاری در پی تماس های تهدید آمیز با جراح مذکور، وی به دادسرای جنایی مراجعه و اعلام می کند که فردی وی و خانواده اش را تهدید می کند و از وی برای عملی نکردن تهدیداتش یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون تومان پول درخواست کرده است.
سرهنگ ولیپور گودرزی، اظهار کرد: با اعلام شکایت این پزشک جراح و پیگیری قضایی کارآگاهان این یگان وارد عمل شده و در بررسی های خود به سرنخ هایی برمی خورند که نشان از حضور همان متهم اولی دارد.
مدتی بعد تهدیدات از سوی فرد ناشناس بیشتر شده و اعلام می کند که در صورت عدم پرداخت وجه درخواستی به همسر و کودکان پزشک مذکور آسیب می رساند که با پیگیری های پزشک جراح و همکاری شبانه روزی کاراگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی پایتخت، این متهم در یک سفره خانه واقع در نیاوران شناسایی و دستگیر می شود.
متهم در تحقیقات انجام شده اظهار کرد که پس از انجام عمل های جراحی به بهانه این که می خواهم از پزشک جراح تشکر کنم شماره تلفن و آدرس منزل وی را به دست آوردم و با توجه به وضعیت نامناسب مالی خود و وضعیت خوب مالی پزشک جراح تصمیم گرفتم به بهانه این که عمل جراحی انجام شده روی صورتم مشکل پیدا کرده از وی اخاذی کنم که در مرحل اول دستگیر و ابراز ندامت کردم اما در مرحله دوم به خاطر فشارهای مالی مجددا به کار ناتمام مرحله قبلی خود پرداختم و سعی کردم با تهدید به شکایت از وی، اخاذی کنم.
سرهنگ گودرزی، تصریح کرد: متهم که فردی ۴۲ ساله است، دارای اعتیاد به مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر صنعتی است که اظهار کرده به خاطر اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی شرایط روحی و روانی مناسبی ندارد.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه از مخفیگاه این متهم مواد مخدر(شیشه) و مشروبات الکلی کشف شده است، گفت: متهم به دستور بازپرس شعبه ۱۰ بازپرسی دادسرای جنایی تهران برای انجام آزمون های روانی و همچنین انجام تست های اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی، در اختیار کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

درباره akram