دانلود آهنگ جدید خروج علی کریمی ازسپیدرود/کنسرسیوم جدید مالک تیم رشتی؟

به نظر می رسد علی کریمی عطای تیم داری و مالکیت سپید رود را به لقایش بخشیده و امروز این تیم پر طرفدار شمالی را به مدیران تربیت بدنی گیلان تحویل می دهد.
به گزارش ورزشی، مذاکرات بین دو طرف برای اتمام کار کریمی در سپیدرود از روز گذشته آغاز شده و آن طور که از خبرها بر میاد امروز به نتیجه خواهد رسید. علی کریمی تیم سپیدرود را بعد از دوره سرمربی گری خداداد عزیزی و مالکین قبلی از اداره کل تربیت بدنی تحویل گرفت و به عنوان مالک و سهامدار اصلی ضمن پرداخت مخارج، وظیفه هدایت تیم را نیز مثل سال گذشته عهده دار شد.
کریمی که به دلیل موفقیت در فصل گذشته لیگ برتر و حفظ سهمیه سپیدرود علاقه هواداران سپیدرود را به همراه داشت، در بازگشت به تیم سرخپوش گیلانی با توجه به شرایط و بنیه ضعیف تیم فرصتی برای درخشش مجدد نیافته و حالا سپیدرود از مدعیان اصلی سقوط به دسته پایین تر به شمار می آید.
اما آن چیز که بیش از هرچیز دیگری باعث ناراحتی علی کریمی علی رغم صرف مخارج میلیاردی و پرداخت بازیکنان و لجستیک تیم شده است، انتقاداتی است که از حیطه فنی خارج شده و اعتبار و آبروی او را نشانه رفته است. کریمی که در دوران بازیگری نیز چندان اهل گفت و گوی رسانه ای نبود و در تیترهای رسانه ای و خبرسازی ها حضور نداشت، حالا در وسط معرکه ای قرار گرفته که در یک سمت آن عده ای فعال مجهول الهویه قرار دارند که با تحریک مداوم جبهه منفی علیه کریمی گشوده اند.
نقطه اوج این اتفاقات نیز به ماجرای پس از اتمام بازی سپیدرود برابر پدیده باز می گردد که تعدادی خبرنگار جوان و با تجربه در کریدور خروجی ورزشگاه امام رضا به دنبال علی کریمی راه می رفتند و او را با سوال های غیر مودبانه می آزردند. ظاهرا در پایان این طی مسیر دو دقیقه ای، کریمی به قطعیت رسیده قید کار در رشت را بزند. علی رغم آنکه در یک موقعیت عجیب تنها سرمربی لیگ است که از بودجه شخصی برای تیمش هزینه کرده است. به یاد داشته باشیم این صرف هزینه و حضور در باشگاه و شهری انجام شده که اصولا هرگز در زمره مدعیان لیگ برتر به شمار نمی آمده و تیم های مختلف آن(استقلال رشت، داماش و پگاه) همواره بین لیگ برتر و دسته اول در رفت و آمد بوده اند و شاید به همین دلیل سقوط سپیدرود به دسته پایین تر نیز یک امر غیر عادی نباشد؛ اگرچه این مساله برخی ضعف های فنی کریمی را توجیه نمی کند.
ذکر این نکته هم ضروری است که در وانفسای اقتصادی فعلی هزینه کردن بدون بازگشت در فوتبال باشگاهی ایران امری است که احتمالا رگه هایی از جنون و عشق را در خود دارد و علی کریمی هم احتمالا با ذهنیتی اینچنین وارد این عرصه دشوار شده است.
حال و در صورت قطعیت این اتفاق باید در انتظار جامعه عمل پوشیدن به ادعاهای مطرح شده ماند؛ ادعای حضور یک کنسرسیوم اقتصادی برای رسیدگی مالی به سپیدرود و البته سروسامان فنی سرخ پوشان رشتی که در هر شریطی از تیم های دوست داشتنی فوتبال ایران به شمار می آیند. با کنار رفتن کریمی، گوی و میدان برای همه مدعیان آماده است.

درباره akram