دانلود آهنگ جدید سرقت خریداران ملک از بنگاه‌دار با آبمیوه مسموم

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری دو زن سارق که پس از آشنایی با یک مشاور ملکی، با تعارف آبمیوه مسموم، حدود ۳۰ میلیون تومان از وی به سرقت برده بودند، خبر داد.
به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه خیرالله دولتخواه، در این باره اظهار کرد: اواسط دی ماه سال جاری، شکایت یکی از مشاوران املاک از شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع داده شد. شاکی، فردی میانسال به نام “مجید” بود که در محدوده جنوب غرب تهران، مشاور املاک دارد و در اظهاراتش اعلام کرد که روز ۱۲ دی ماه دو زن جوان پس از چند نوبت مراجعه به بنگاه وی به بهانه معاوضه ملک، با خودرویش برای بازدید از یک خانه در محدوده استاد معین رفته و در طول مسیر وی را با تعارف آبمیوه، مسموم و بیهوش کرده و پس از آن حدود ۳۰ میلیون تومان از اموال وی را به سرقت برده‌اند.
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران ادامه داد: مالباخته در گفته‌های خود اظهار کرد که همراه متهمان برای دیدن ملک مورد نظر از بنگاه بیرون رفته و با خودروی خود به سمت خیابان استاد معین حرکت کرده‌اند، در بین راه یکی از متهمان از وی خواسته که کنار مغازه‌ای پارک کند تا متهم بتواند آبمیوه بخرد، بنابراین کنار مغازه‌ای نگه داشته و یکی از خانم‌ها برای خرید آبمیو از خودرو پیاده شده و پس از دقایقی بازگشته است. در همین حین متهم دیگر که در خودرو نشسته بوده است از مشکلات و سختی‌های زندگی اش صحبت کرده و اینکه دنبال یه کار مناسب می‌گردد. متهم دیگر نیز پس از بازگشت یک لیوان آبمیوه به صاحب بنگاه تعارف کرده و وی نیز بعد از حدود ۲۰ دقیقه دچار سرگیجه شده است، بنابراین در کنار خیابان پارک کرده و پس از چند ثانیه بیهوش شده است.
وی در ادامه پس از به هوش آمدن در بیمارستان متوجه شده که متهمان پس از سرقت سه میلیون تومان وجه نقد، کارت عابربانک و تلفن همراهش را به سرقت برده‌اند.
وی افزود: با اطلاعات به دست آمده از مالباخته، کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق شدند تصویر یکی از متهمان که از مغازه آبمیوه فروشی خریده کرده بود را به دست آورده و با انجام تحقیقات مشخص شد که متهم فردی است به نام “رقیه” و در پرونده خود چندین فقره سابقه محکومیت از جمله سرقت به عنف دارد و محل سکونت مشخصی نیز ندارد. در شرایطی که از متهم پرونده هیچگونه آدرس مشخصی وجود نداشت، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی محل تردد وی را در محدوده شهرک خلیج فارس شناسایی کرده و در نهایت با انجام اقدامات فنی وی را در ۲۴ بهمن امسال در منزل مادرش، دستگیر کردند. همچنین همدست وی که “مونا” نام داشت نیز در ادامه تحقیقات دستگیر شد و متهمان به پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شدند.
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با بیان اینکه متهمان هر دو مجرد و حدوداً ۲۵ ساله هستند، گفت: این دو خانم در اعترافات خود اظهار کردند که زمانی که متوجه وضعیت مالی مناسب مالباخته شدند نقشه سرقت را طراحی کرده و تا پیش از دستگیری اقدام به خرید اثاثیه منزل از جمله یخچال، ماشین لباس شویی، گاز فردار و … از موجودی عابر بانک وی که رمزش را قبل تر شنیده بودند کرده تا در فرصت مناسب اموال مسروقه را به قیمتی پایین‌تر به فروش برسانند.
سرهنگ دولتخواه، با اشاره به اینکه به اتهام متهمان در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران رسیدگی خواهد شد و در حال حاضر هر دو سارق به زندان شهرری منتقل شده اند، گفت: اموالی که سارقان با پول مسروقه از مالباخته خریداری کرده بودند از منزل مادر یکی از آنها کشف شد. همچنین با اعتراف صریح متهمان به انجام سرقت با شیوه بیهوشی، به منظور شناسایی دیگر شکات و مالباختگان، از کلیه شکات و مالباختگانی که به این شیوه از آنها سرقت شده است دعوت می‌شود تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان آزادگان، خیابان زنجان شمالی، مراجعه کنند.

درباره akram