دانلود آهنگ جدید واکنش مشکوک تاج به سرمربیگری برانکو درتیم ملی

مهدی تاج در حاشیه برگزاری جلسه مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا سرمربی قابل و توانمندی را برای تیم ملی انتخاب کنیم.
به گزارش ورزشی، وی در مورد اینکه آیا برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی است، خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال در تلاش است که یک سرمربی برای تیم ملی انتخاب کند.
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برانکو در حال حاضر سرمربی تیم پرسپولیس است، بیان کرد: پرسپولیس، استقلال و ذوب‌آهن، نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا هستند و باید به سختی به مسابقات ادامه دهند، چون مشکلات قبلی هنوز پابرجاست و تیم‌های دیگر هم با بازیکنان بسیار توانمند از سراسر دنیا در این مسابقات حضور دارند و ما باید تلاش کنیم از این نمایندگان حمایت کنیم.
تاج با بیان اینکه در حال تلاش برای انتخاب یک مربی بسیار خوب برای تیم ملی هستیم، تصریح کرد: نام گزینه‌ای تا انتخاب نهایی اعلام نمی‌شود.  فدراسیون فوتبال نیز نامی گزینه‌های هدایت تیم ملی نبرده است.وی در پاسخ به این سؤال که در بین گزینه‌های تیم ملی مربیان داخلی هم هستند یا نه گفت: فعلاً هیچ نامی نمی‌آوریم. هر وقت گزینه نهایی انتخاب شد به اطلاع مردم می‌رسد.
 

درباره akram