آپدیت جدید پارالل تولباکس برای مک او اس موهاوای آماده عرضه شد|پی سی دان

آپدیت جدید پارالل تولباکس برای مک او اس موهاوای آماده عرضه شد|پی سی دان

5 / 0
[ 0 رای ]

آپدیت جدید پارالل تولباکس برای مک او اس موهاوای آماده عرضه شد|پی سی دان
با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی سایت پی سی دان مرجع آموزش و دانلود
در این پست برای شما بازهم پستی مناسب برای کسانی از گوشی یا تبلت یا هر محصولی از شرکت
اپل دارد قرار دادیم.
این پست که با عنوان آپدیت جدید پارالل تولباکس برای مک او اس موهاوای آماده عرضه شد/پی سی دان از سایت پی سی دان برای شما قرار میدهیم راستی سوالی یا در خواستی داشتید در کامنتا قرار بدید اگر در حد توان علمی بود پاسخی مناسب بدیم
بریم سراغ اصل مطلب:

Post-Thumbnail-Recovered

آپدیت جئدید تولپاکس پارالل دسکتاپ به تازگی برای کاربران کامپیوترهایی که به مک او اس موهاوای مهاجرت کرده اند آماده عرضه شده است.

این آپدیت به کاربران اجازه میدهد تا از حالت تاریک مک او اس موهاوای در محیط نرم افزاری سیستم عامل های خود استفاده کنند. مک او اس موهاوای دارای یک قابلیت حاص نسبت به دیگر نسخه های سیستم عامل دسکتاپ مک است که از طریق آن کاربران میتوانند به رابط کاربری تاریک و مشکی رنگ آن دستسرسی داشته باشند.

بر همین اساس، بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزارهای گوناگون برای سیستم عامل مک امکاناتی را برای دسترسی به حالت تاریک در نسخه های جدید اپلیکیشن ها ارائه داده اند. در این میان، پارالل دسکتاپ به تازگی امکاناتی ویژه را از طریق تولباکس ۳ در اختیار کاربران قرار داده است که میتوانند از طریق آن به محیط تاریک مک او اس موهاوای در بخش تنظیمات این نرم افزار دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، تولباکس پارالل دسکتاپ ۳ از این پس امکاناتی را برای حذف کردن سریع برنامه ها در سیستم عامل ارائه داده است که کاربران از طریق آن یمتوانند بدون نیاز به طر کردن مراحل مختلف و طولانی اپلیکیشن ها و نرم افزارهای نصب شده در سیستم عامل خود را حذف کنند.

در نسخه جدید پارالل تولباکس زمان جهانی را بر اساس موقعیت های مکانی مختلف در اختیار کاربران قرار میگیرد تا کاربران تجازی بتوانند از طریق آن به صورت همزمان با افراد مختلف در سراسر دنیا مکالمه برقرار کنند.

در کنار این قابلیت ها، پارالل تولباکس روند کارری بسیاری از نرم افزارهای خود را بهبود داده است تا از طریق آن کاربران بتوانند با سرعت و دقت بیشتری از پارالل تولباکس استفاده کنند. روند گرفتن اسکرین شات و اجرای پلی لیست ها از یوتیوب و سرویس های دیگر در این نرم افزار بهبود پیدا کرده است


امیدواریم از این مطلب با عنوان آپدیت جدید پارالل تولباکس برای مک او اس موهاوای آماده عرضه شد|پی سی دان راضی باشید

Source link

توضیحات
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


[userpro template=login]