تیم کوک: بازار تلفن‌های هوشمند کاملاً سالم است|پی سی دان

تیم کوک: بازار تلفن‌های هوشمند کاملاً سالم است|پی سی دان

5 / 0
[ 0 رای ]

تیم کوک: بازار تلفن‌های هوشمند کاملاً سالم است|پی سی دان
با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی سایت پی سی دان مرجع آموزش و دانلود
در این پست برای شما بازهم پستی مناسب برای کسانی از گوشی یا تبلت یا هر محصولی از شرکت
اپل دارد قرار دادیم.
این پست که با عنوان تیم کوک: بازار تلفن‌های هوشمند کاملاً سالم است/پی سی دان از سایت پی سی دان برای شما قرار میدهیم راستی سوالی یا در خواستی داشتید در کامنتا قرار بدید اگر در حد توان علمی بود پاسخی مناسب بدیم
بریم سراغ اصل مطلب:

Post-Thumbnail-Recovered

اپل از چند ساعت پیش گزارش فصل مالی سوم ۲۰۱۸ خود را منتشر کرده است. در این گزارش، تیم کوک به عنوان مدیر عامل اپل در پاسخ به یکی از سؤالات در مورد سلامت بازار تلفن های هوشمند اعلام کرد که این بازار کاملاً سالم است.

سؤال مطرح شده در جریان رویداد این گزارش در مورد روند کاهش قیمت باتری‌های تلفن های هوشمند است که اپل در اوایل سال جاری میلادی اقدام به انجام آن کرد. اپل ماه‌های ابتدای سال جاری میلادی، اقدام به ارائه یک پیشنهاد ویژه برای تعویض باتری آیفون های قدیمی کرده بود و کاربران برای دریافت این خدمات تعویضی تنها ۲۹ دلار پرداخت می‌کردند.

در جریان رویداد گزارش مالی فصل سوم مالی ۲۰۱۸ تیم کوک، مدیر عامل اجرایی شرکت اپل در پاسخ به سؤال یاد شده ادعاهای زیر را مطرح کرد:

بازار تلفن های هوشمند کاملاً سالم است. تلفن های هوشمند بهترین بازار ممکن برای سرمایه گذاری و تجارت است. این بازار چه یک، دو، پنج یا شش و حتی ۱۰ درصد رشد را تجربه کند و یا حتی به همین میزان کاهش پیدا کند، باز هم یک بازار بزرگ و قابل اعتماد است.

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل

در ادامه این گزارش مالی، تیم کوک به درآمد کلی شرکت اپل در جریان فصل مالی سوم ۲۰۱۸ پرداخت که طی آن مشخص شد که اپل در این بازه زمانی، ۲۰ درصد رشد را تجربه کرده است. اپل ۴۱٫۳ میلیون تلفن هوشمند را به فروش رسانده است که درآمد حاصل از آن نزدیک به ۳۰ میلیارد دلار بوده است. میزان فروش آیفون ها در بازه زمانی یاد شده نسبت به سال گذشته نزدیک به ۰٫۳ درصد رشد داشته است.

این مسئله نشان می‌دهد که اپل باوجود بحران‌هایی که در ابتدای سال جاری میلادی در مورد کاهش عمدی سرعت آیفون ها به وجود آمده بود، توانسته برای بار دیگر به عنوان یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های تولید کننده تلفن های هوشمند در جهان شناخته شود.


امیدواریم از این مطلب با عنوان تیم کوک: بازار تلفن‌های هوشمند کاملاً سالم است|پی سی دان راضی باشید

Source link

توضیحات
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


[userpro template=login]